Kodėl verta statytis Wolf Haus namą?

Wolf System® ir Wolf Haus® prekės ženklui daugiau kaip 50 metų, kartu tai garantija, kad įmonių grupė staiga nedings iš rinkos. Tai metų metus augintas klientų pasitikėjimas, patirtis. Net praėjus kelioms dešimtims metų, klientai gali kreiptis dėl papildomų priestato prie esamo Wolf Haus namo, ar saulės baterijų montažo galimybės ant stogo.

Kokybės garantija

Namų gamybos procesas vyksta šiltuose, sausuose ir moderniai įrengtuose cechuose su puikiomis darbo sąlygomis darbuotojams. Gerai apmokyti ir motyvuoti darbuotojai naudodami automatizuotas ir robotizuotas sistemas sukuria geriausios kokybės produktą.

Austrijos ir Vokietijos inžineriniai sprendimai nekelia jokių abejonių išrankiausiam klientui. Pabrėžtina – visi klientai gauna vienodos kokybės namus, nes gamybos procesą prižiūri notifikuotas EU sertifikavimo Institutas OiB įsikūręs Austrijoje.

Wolf Haus namo sienos – sertifikuotas gaminys. Tai reiškia, kad statybos metu be gamintojo sutikimo negali būti sienose, perdangose daromos angos, kiaurymės, pravedamos komunikacijos. Tokia tvarka palaikoma užsakovo/statytojo naudai. Wolf Haus inžinieriai iki namo statybos viską aptars ir suprojektuos. Padarius šiuos būtinus darbus vėl bus taupomos lėšos ir bus išvengta klaidų, nereikalingų perdarymų.

Ar Wolf Haus namas brangus?

Wolf Haus namai gaminami 4 gamyklose Europoje: Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje – apie 900 namų per metus. Masto ekonomika leidžia gauti medžiagas geriausiomis kainomis rinkoje su stabiliais tiekimais. Didelis gaminamų namų kiekis leidžia įdiegti našiausias gamybos linijas Europoje, kas leidžia optimizuoti kaštus ir turėti didelį pranašumą rinkose.

Pastovus kūrybinis procesas leidžia būti priekyje, kuriant statybos inžinerinius sprendinius ir nedelsiant perkelti viską į gamybą. Wolf Haus klientas gaus naujausius statybos technologinius sprendinius ir aplenks kitus statytojus dešimtmečiu. Austrijos ir Vokietijos inžineriniai sprendimai nekelia jokių abejonių išrankiausiam klientui.

Pagamintas, sukomplektuotas ir atvežtas namas į statybos aikštelę ženkliai taupo montažo laiką. 4 savaitės – tiek apytikriai trunka namo montažas ant išlietų pamatų. Tai įspūdingas montažo laikas, po 4-5 savaičių apdailininkai ir inžinerinių sistemų montuotojai gali perimti estafete namo statyboje. Nepamirškime infliacijos kuri 2, 3 metų eigoje dar pakels statybų kainą. Didesnė ekonominė nauda statytojui, kuris pasistato būstą per vienerius metus, o ne per tris ir daugiau.

Kas daro poveikį Wolf Haus kainai?

Didžiausia įtaką kainai daro pirkėjas sutinkantis mokėti geriausią kainą už aukščiausios kokybės namą.

Kiti veiksniai, kaip Finansų įstaigos, draudimo kompanijos, šalių įstatymai, logistika, medžiagų, darbo jėgos kaina, ir. t.t.

Vienoda Wolf Haus namų pardavimo politika Europoje leidžia klientui pateikti teisingą, pagristą, nekintančia, pasirašius sutartį, kainą.

DUK

Netiesa. Finansavimas yra atsižvelgiamas į daugelį faktorių, tačiau namo konstrukciją renkasi statytojas.
Netiesa. Draudimo procesas lygiai toks pat kaip ir kitų konstrukcijų.