KVH® konstrukcinė mediena

Statyba iš medžio turi labai senas tradicijas. Žmogus savo pastatams naudojo medieną ir tūkstančius metų. Pastatai ir konstrukcijos pagaminti iš medienos net praėjus keliems šimtams metų vis dar naudojami šiandien, kartu įrodo patvarumą, taip pat didelę gyvenamosios medinių konstrukcijų vertę. Siekiant dar labiau padidinti statinio ilgaamžiškumą ir išliekamąją vertę, Wolf Haus naudoja tik aukščiausios kokybės konstrukcinę medieną.

Kas yra KVH konstrukcinė mediena?

„KVH®“ konstrukcinė mediena yra tiksliai apibrėžtų gaminių savybių statybinė medžiaga, sukurta specialiai, kad atitiktų aukštus šiuolaikinės medienos konstrukcijos reikalavimus. KVH® yra džiovinta krosnyje, atsparumo laipsniui klasifikuota, o daugeliu atvejų – iš kietos spygliuočių medienos gaminys sujungtas dygiais. Naudojamo pjovimo metodo ir mažo medžiagos drėgnumo dėka jis mažai linkęs įtrūkti, yra stabilus ir, tinkamai laikantis medienos konstrukcijos apsaugos taisyklių, taip pat gali būti naudojamas be medienos konservantų.

KVH® statybinei medienai taikoma papildoma kontrolė, viršijanti bendruosius statybos reglamento reikalavimus: papildoma kokybės kontrolė gamybos metu ir papildomi išoriniai patikrinimai atliekami pagal kriterijus, nustatytus KVH® statybinės medienos susitarimuose.