Namų tipai

Individualių namų koncepcijos, pavyzdiniai klientų namai mus išskiria kaip kompetentingą surenkamųjų namų gamintoją.

Vieno aukšto

Visas gyvenimas viename lygyje: ar šeimoms su vaikais, ar porai iki senatvės. „WOLF house“ vieno aukšto namų projektai siūlo daugybę galimybių ir yra puikus sprendimas kiekvienoje situacijoje.

Komfortas be kliūčių ir gausus kambarių išplanavimas – vieno aukšto namai yra gyvenimo koncepcija, turinti daug privalumų.

Surenkamieji namai vasarnamių konstrukcijoje gali būti labai laisvai suprojektuoti architektūriškai ir konstrukciškai: L formos formos, pavyzdžiui, kampinėje namo dalyje yra vietos apsaugotai terasai, kuri pasirinktinai taip pat gali būti uždengta. Protingai planuojant, namą galima suskirstyti į labiau privačią miegamąją ir viešesnę gyvenamąją zoną.

Didelės durys ir langų fasadai sukuria šviesos užtvindytas gyvenamasiąs patalpas – įdomiai suprojektuoti sodai ir savybės tiesiog susilieja su interjeru.

Gyvenimas žemės lygyje reiškia, kad tiesiogiai patekti į lauko zoną galima ne tik iš svetainės ir valgomojo, bet ir iš miegamojo bei vaikų kambario.

Didelis žemės sklypas idealiai tinka vieno aukšto namui, tačiau jo nereikia. Šis nuostabus namo tipas taip pat gali būti pastatytas mažesnėse statybinėse žemėse.

Biuras jūsų namuose: papildoma galimybė planuojant skirtingas zonas name.

Su atskiru įėjimu gyvenamosios ir darbo zonos gali būti sumaniai sujungtos viena su kita, taigi yra atskirtos ir vis dėlto vieningos. Individualiai suplanuotas namas puikiai prisitaiko prie jūsų pačių norų ir reikalavimų.

Dviejų aukštų

Dviejų aukštų namai iš „WOLF Haus“ yra tokie patys įvairūs, kaip ir pats šeimos gyvenimas. Jie siūlo erdvę laiko praleidimui kartu, bet ir kiekvieno šeimos nario poilsio vietą. Namas, prisitaikantis prie gyventojų.

Jokių kompromisų: pasikeitus gyvenimo pobūdžiui, pagausėjus ar sumažėjus gyventojų, namus galima pertvarkyti pagal jūsų norus ir poreikius.

Tiesiog užmerkite akis ir svajokite: kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių namas? Šiuose namuose yra daug vietos asmeniniam tobulėjimui ir naujoms idėjoms.

Dviejų aukštų namas suteikia erdvės daugeliui šeimos gyvenimo etapų. Didesnė dizaino erdvė daro jį lankstų.

Šviesi, atvira svetainės ir valgomojo erdvė su pritvirtinta virtuve, leidžianti laiką praleisti kartu su šeima ir draugais, jūsų keturios sienos, kad galėtumėte žaisti ir lakstyti, arba tiesiog atsiskirti ir ilsėtis. Tokiu būdu namai greitai tampa visos šeimos susitikimo vieta.

Anksčiau buvo vaikų kambarys, dabar – hobis ar biuras.

Kelių lygių vienos šeimos namas yra ypač universalus ir gali būti greitai pritaikytas prie norimų reikalavimų. Tai, kas anksčiau buvo rūsys ar mansarda, gali būti naudojama kaip sandėliavimo erdvė, bet ir kaip papildoma gyvenamoji erdvė. Malonu, kai tu gali būti lankstus savo namuose.

Dvibučiai gyvenamieji namai

Skirtingos šeimos gyvena nuo sienos iki sienos „WOLF Haus“ sublokuotame name, tačiau vis tiek erdviškai nepriklausomi. Tokiu būdu namas greitai tampa kelių kartų namu arba namu su nuomojamu butu investicijoms. Šis statybos metodas taip pat suteikia erdvės projektavimui: ar klasikinis dvišlaičio stogo, ar elegantiškų vilų su vienšlaičiais stogais, ar kubinių pastatų su plokščiu stogu, ar modernių konstrukcijų su stogu su dvigubu stogu – dvibučiai namai gali būti lanksčiai suprojektuoti taip, kad atitiktų kiekvieno skonį ir reikalavimus.

Sublokuotas namas suteikia pakankamai privatumo net ir esant mažesniam žemės sklypui, tačiau jūs visada turite ką nors šalia. Suplanuokite naujus namus su savo tėvais, suaugusiais vaikais, broliais ir seserimis ar draugiška šeima ir pasinaudokite daugeliu pranašumų, kurie atsiranda dėl erdvinio artumo.

Statant sublokuotą namą, galima pasidalyti žemės ir statybos sąnaudomis, o tai dažnai lemia visiškai naujas finansines galimybes.

Surenkamas namas dvibučiuose namuose ne tik taupo išlaidas trumpuoju laikotarpiu, bet ir suteikia galimybę sutaupyti daugelį metų. Be erdvės ir statybos sąnaudų, savininkai taip pat taupo energijos sąnaudas dėl sumažinto išorinių sienų ploto. Bendra siena kaupia šilumą ir todėl yra efektyvesnė energijai – tai sumažina šildymo išlaidas.

FINANSAVIMAS PER NUOMĄ

Nuosavas būstas ir nuomojamas butas investicijoms.

Abi yra galimos su sublokuotu namu. Tai suteikia maksimalų komfortą gyvenant ir dar pakankamai vietos abiem šalims. Išnuomavus papildomą gyvenamąjį plotą atsiranda finansavimo galimybių ir suteikiama papildoma manevro erdvė. Su sublokuotu namu turite didesnę turto panaudojimo laisvę.